CANON dodaje nam MOCy!

CANON dodaje nam MOCy!

CANON dodaje nam MOCy!

Stali bywalcy naszych ultrasonograficznych „randek w ciemnościach” zauważyli, że od kilku dni małej odmianie graficznej ? uległy dyplomy uczestnictwa. Zmiana nastąpiła zarówno dla spotkań z głowicami #USG, jak i ustnikami do spirometrii.

Drukujemy spore ilości materiałów w kolorze – możemy swobodnie korzystać z dobrodziejstwa #ULTRA profesjonalnej maszyny dzięki uprzejmości Canon Polska! „Nowy dom dla drukarki” to program wspierający organizacje pozarządowe non-profit, które do codziennej pracy potrzebują nowoczesnych i wydajnych urządzeń biurowych. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wyróżnienie naszej organizacji i tę wyjątkową darowiznę!

Odcienie szarości zakręciły nam w głowie, ale pamiętajmy, że nie są to #WszystkieKoloryUltrasonografii! Lada moment poznacie kilka pozytywnie zakręconych wokół ultradźwięków postaci… Nie mogą się już doczekać pierwszego spotkania z Wami, przez co coraz #MOCniej pukają z zamkniętej na klucz szufladki fundacyjnego biurka!

W przerwach między spotkaniami z Wami i odrobinką niezbędnego snu, pracujemy nad naszą stroną #www. Wkrótce powróci możliwość zapisu na warsztaty online z wygodnym podglądem wszystkich naszych aktywności w kalendarzu. Dajcie nam jeszcze sekundę!