Dajemy kolejnym ultrasonografom drugie życie!

Dajemy kolejnym ultrasonografom drugie życie!

Dajemy kolejnym ultrasonografom drugie życie!

Dzień dobry! Póki co nie możemy spotkać się z Wami na warsztatach, ale nadal #MOCno pracujemy nad kalendarzem i tematyką spotkań w 2021 roku. Przed nami konferencje w Boszkowie, szkolenia w Lesznie oraz w Warszawie. Czekamy również na sygnał od Was!

Piszcie śmiało, gdzie i kiedy potrzebujecie ultrasonografów w ramach spotkań kół naukowych, warsztatów i kongresów. Dziś po kompleksowym przeglądzie serwisowym w podróż wyrusza system #USG Aloka #SSD3500 w towarzystwie swojej starszej siostry klinicznej Aloki #Alpha5. Aparaty najpierw odwiedzą Poznań a następnie trafią do Radzynia Podlaskiego. Stacją końcową dla jednego z nich będzie z krakowska #AGH. Aloka SSD3500 zostanie tam już na stałe.

Na szczęście pandemia nie spowolniła naszych wspólnych projektów naukowych Cała #MOC ultradźwięków w walce ze stopą cukrzycową i blizną lada chwila ukaże się w publikacjach naukowych.Jeżeli potrzebujecie aparatów ultrasonograficznych na potrzeby naukowe lub badawcze – piszcie śmiało na adres biuro@mocninastarcie.pl. Miejcie odwagę być #MocniNaStarcie