Działamy z myślą o przyszłych pokoleniach. Zmieniamy się dla Was!

Działamy z myślą o przyszłych pokoleniach. Zmieniamy się dla Was!

Działamy z myślą o przyszłych pokoleniach. Zmieniamy się dla Was!

Nowe technologie stają się powszechne w medycynie. Chcemy mieć nowoczesne szpitale i rzeszę wybitnych ekspertów. Myśląc o obecnych i przyszłych pokoleniach pracowników służby zdrowia nie możemy zapomnieć o potrzebie ciągłego inwestowania w ich wiedzę i kompetencje. Taki właśnie jest nasz cel!

Fundacja Mocni na starcie wspiera studentów wszystkich kierunków medycznych oraz młodych lekarzy na początku ich przygody z ultrasonografią. Organizujemy praktyczne szkolenia oraz konferencje ultrasonograficzne, wyposażamy uczelnie w wysokiej klasy sprzęt USG. Wszystko po to, aby każdy przyszły lekarz miał możliwość pracy na aparacie i praktycznej nauki diagnozowania pacjentów za pomocą USG. To jeszcze nie wszystko!

Idzie nowe

Przebywając na co dzień z młodymi ludźmi zauważamy ich kolejne potrzeby edukacyjne, których nie są w stanie zaspokoić uniwersytety medyczne. Nasza organizacja pracuje nad rozszerzeniem oferty edukacyjnej, o czym – mamy nadzieję – już wkrótce sami się przekonacie. Niebawem do projektów Fundacji Mocni na starcie – obok naszej kochanej ultrasonografii – dołączy pulmonologia z nowoczesną spirometrią na czele.

Jutro zaczyna się dziś

Ostatnie tygodnie były dla nas czasem wytężonej pracy. Wciąż mamy jednak mnóstwo energii do działania. Naładowaliśmy baterie i ruszamy, by pasją do ultrasonografii zarażać innych. Jesteście gotowi?

Sytuacja pandemiczna dała nam do myślenia. Uświadomiliśmy sobie, że technologia i innowacje są niezbędna nie tylko w medycynie, ale także w zarządzaniu organizacją pozarządową. Nie porzucamy idei organizowania stacjonarnych, praktycznych kursów ultrasonograficznych, ale część naszych działań edukacyjnych przenosimy do sieci. Od teraz na naszych stronach internetowych znajdziecie sporo bezpłatnych materiałów do nauki ultrasonografii w różnych specjalizacjach – od medycyny ratunkowej, poprzez kardiologię, pulmonologię, ginekologię a na chirurgii kończąc. Zaczniemy od #WIELKAPOWTÓRKA. Będziemy także publikować rozmowy z ekspertami, ikonami radiologii w Polsce. Mamy nadzieję, że zainspirują Was do działania i intensywnej nauki ultrasonografii #ROZMOWAZEKSPERTEM.

Niech #MOC ultrasonografii będzie z Wami!

Zmieniamy się dla Was. Wszystko po to, abyście byli mocni na starcie swojej kariery w medycynie.