Dzień Ratownictwa Medycznego

Dzień Ratownictwa Medycznego

Dzień Ratownictwa Medycznego

 

Panie, panowie czapki z głów! Brawa dla bohaterów dnia codziennego Dziś obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego Zawód, o którym głośno zrobiło się dopiero po wybuchu pandemii, wciąż jest niedoceniany. Szczególnie 13 października warto zastanowić się nad przyszłością ratownictwa medycznego w Polsce.

Razem dołóżmy wszelkich starań, aby osoby, w rękach których może znaleźć się zdrowie i życie każdego z nas, miały możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych. Dla naszego wspólnego dobra #Brawatozamało Wszystkim ratownikom medycznym w dniu ich święta składamy najlepsze życzenia.

Chcemy podkreślić, że w Fundacji Mocni na starcie robimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Wam bezpłatny rozwój zawodowy. Oferujemy szkolenia dotyczące zastosowania ultrasonografii w ratownictwie medycznym. Każdy przeszkolony przez nas ratownik, po przybyciu na miejsce zdarzenia lub w trakcie transportu do szpitala, będzie w stanie stwierdzić, jakie obrażenia wewnętrzne ma pacjent poszkodowany np. w wypadku drogowym.

Wszystko dzięki czterem przyłożeniom głowicy USG i aparatom ultrasonograficznym, w które chcemy wyposażyć polskie karetki (#eFAST). Dziękujemy za Waszą ciężką pracę. Do zobaczenia na szkoleniach!