IV Konferencja Mocni na starcie w Boszkowie odwołana!

IV Konferencja Mocni na starcie w Boszkowie odwołana!

IV Konferencja Mocni na starcie w Boszkowie odwołana!

Dziś mamy dla Was jedną dobrą i jedną złą wiadomość. Zaczniemy od tej gorszej. Ze względu na szalejącego koronawirusa jesteśmy zmuszeni odwołać IV Konferencję Ultrasonograficzną Mocni na starcie w Boszkowie zaplanowaną na 17-18 kwietnia tego roku. Szanujemy zdrowie Wasze i osób zaangażowanych w organizację tego wydarzenia. Nie możemy ryzykować rozprzestrzeniania się COVID-19. Jako organizacja działająca w branży medycznej, stosujemy się do ograniczeń wprowadzonych dla dobra nas wszystkich. Przejdziemy przez to razem, solidarnie!

MUSIMY BYĆ ODPOWIEDZIALNI

Chcemy być przykładem walki z pandemią! W tym momencie koncentrujemy się na projektach dla medyków walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu. Liczymy na to, że spotkamy się z Wami na konferencji w Boszkowie, kiedy tylko sytuacja się ustabilizuje.

ZWRACAMY PIENIĄDZE I ROZDAJEMY BONUSY!

Dobra wiadomość jest taka, że nie zostawiamy Was tak zupełnie bez ultrasonograficznej dawki wiedzy i inspiracji! Tym z Was, którzy zapłacili za udział w konferencji, zwracamy 100% poniesionych kosztów. Ale będzie też bonus od współorganizatora projektu, firmy USG Trener, która przygotowała dla Was kody rabatowe o wartości 10% na dowolny kurs ultrasonograficzny. Nasz parter organizuje szkolenia z ekspertami, w kameralnych grupach z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarno-epidemiologicznego. Kody rabatowe otrzymacie w korespondencji mailowej wraz z informacją o zwrocie wpisowego.

Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce uda się nam spotkać w Boszkowie. Ściskamy Was mocno. Niech moc ultrasonografii będzie w Wami!

Fot. Freepik