KONKURS #Facebook

KONKURS #Facebook

KONKURS #Facebook

Hej #MocniNaStarcie! Mamy dla Was #KONKURS…

Diagnostyka radiologiczna jest podstawową formą diagnozowania w dzisiejszych czasach. Wykorzystywana jest w każdym etapie leczenia chorego – od rozpoznania samej choroby, poprzez postępy w czasie leczenia, aż po wykrywanie powikłań.

Naszą #MOCną stroną są ultradźwięki, ale nasi partnerzy sprzętowi już wkrótce pomogą nam wdrożyć w życie wartościowe materiały edukacyjne i zajęcia praktyczne z wykorzystania nie tylko #USG, ale takich zaawansowanych systemów jak #RTG, #CT, #MRI, czy też mammografy i angiografy.

Dajcie nam jeszcze chwilę, a już w połowie 2021 roku zrobimy wspólnie niesamowite wprowadzenie w świat pełnego obrazowania radiologicznego.

Mamy dla Was 30 książek z zakresu radiologii jamy brzusznej. Co zrobić, by zdobyć jedną z nich?

Pokażcie Wasze dotychczasowe ☢️ przygody – spisane historią, anegdotą, zdjęciem, rysunkiem… Zostawcie swoje wspomnienie w komentarzu pod tym postem. Czekamy na Wasze publikacje do 15 października?

W fundacyjnym gronie wyróżnimy i nagrodzimy książkami aż trzydzieści osób.

Autora najciekawszej naszym zdaniem publikacji zaprosimy na wiosenną V edycję Konferencji Mocni Na Starcie, która jak zwykle odbędzie się w urokliwym Boszkowie?

Wyniki zostaną opublikowane na naszych kanałach w #SocialMedia i na stronie www 31 października o godzinie 10:00

Do dzieła!