Letnie warsztaty USG w Lesznie

Letnie warsztaty USG w Lesznie

Letnie warsztaty USG w Lesznie

Cześć, z tej strony Zuza. 31 sierpnia, 17:28, wychodzą ostatni uczestnicy. Wstawiłam biurową zmywarkę i naszła mnie ochota na wykorzystanie odrobiny tuszu w klawiaturze i mini podsumowanie.

Warsztaty ultrasonograficzne Fundacji Mocni na starcie – podsumowanie

W letnich warsztatach ultrasonograficznych wzięło udział 228 osób – głównie studentów kierunków medycznych (ponad 90%) i świeżo upieczonych absolwentów. Pierwszy raz zdobyłam się na odwagę organizacji tego typu spotkań w okresie wakacyjnym i do tego w tygodniu.

W lipcu debiutowała w naszym gronie Agnieszka Kopeć, która dodała naszym spotkaniom amerykańskiego powiewu świeżości. Z Agą możecie się spotkać już we wrześniu – mamy wolne miejsca 2, 9, 27 i ostatnią sztukę 29 września. Od października wprowadzimy nowe tematy i na chwilę odstawimy głowicę typu convex .

W sierpniu staraliśmy się odpoczywać w weekendy. Dziwne uczucie… Prawie nam się to udało – ale z kuszącym sobotnim (28.08) terminem wyskoczył Marcin Kiszka (lekarz radiolog, Prezes Stowarzyszenia Leczymy z misą) i w dwa dni zapełnił kolejną listę rekrutacyjną

I tak w naszym pięknym mieście (Leszno przyp. red.) w ciągu 9 terminów udało się spożytkować:

  • 6 aparatów USG
  • 15 litrów żelu
  • 45h czystej pracy przy ultrasonografach
  • kilkaset metrów podkładu i ręczników papierowych.

Bardzo Wam dziękuję za Wasze zaangażowanie i uśmiechy. Niesamowicie nas inspirujecie. #Wojownicygłowicy od samego początku swojej medycznej ścieżki poznają #MOC ultradźwięków i już za chwilę będą walczyć o nasze zdrowie i życie. Patrzę w kalendarz – wrzesień, październik, listopad i grudzień zapowiadają się niesamowicie.

W końcu nie ma wolnych weekendów. Nie wiem jeszcze jak, ale niekiedy pojawimy się w 3 miejscach równocześnie. Miejcie odwagę być #mocninastarcie.

NADCHODZĄCE WARSZTATY ULTRASONOGRAFICZNE