Wspieraj regularnie

Dzięki stałemu i regularnemu wsparciu  możemy planować budżet i działania na rzecz kształcenia studentów kierunków medycznych i młodych lekarzy.
Dzięki stałemu i regularnemu wsparciu możemy planować budżet i działania na rzecz kształcenia studentów kierunków medycznych i młodych lekarzy.
Dzięki stałemu i regularnemu wsparciu możemy planować budżet i działania na rzecz kształcenia studentów kierunków medycznych i młodych lekarzy.
Zostań naszym stałym Darczyńcą i pomóż nam systematycznie wspierać
przyszłość medycny. Dzięki Twoim regularnym wpłatom możemy zapewnić naszym
Podopiecznym odpowiednie wsparcie w trakcie ogranizowanych przez nas wydarzeń,

Jak to zrobić?

1
Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać na rzecz Fundacji Mocni na Starcie Może to być 10, 20, 50 czy nawet 100 złotych – to zależy od Ciebie. Będziemy Ci wdzięczni za każdą złotówkę!
2
Zastanów się z jaką częstotliwością chcesz nam pomagać. Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc. Równie dobrze możesz wspierać nas raz na kwartał czy co dwa tygodnie.
3
Zaloguj się do swojego konta bankowego i ustaw „Przelew cykliczny”, wypełniając odpowiednie pola w formularzu przelewu. Dane do naszego rachunku bankowego:
Konto mBank: 74 1140 2004 0000 3402 8037 8984

Odbiorca: Fundacja Mocni Na Starcie

Tytuł przelewu:
Darowizna działania statutowe Fundacja Mocni Na Starcie

Dane banku:
mBank
ul. Senatorska 18
00-950 WarszawaPamiętaj, że w każdym momencie możesz zrezgynować z przekazywania cyklicznych wpłat z poziomu swojego konta bankowego