Współpraca z biznesem

Razem możemy więcej!
Zostań partnerem biznesowym Fundacji Mocni na starcie.
Studentów kierunków medycznych z roku na rok przybywa. W roku akademickim 2019/2020 utworzono ponad 6300 miejsc na samych tylko kierunkach lekarskich. Chcemy, aby wszyscy przyszli lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni ukończyli studia z praktyczną umiejętnością obsługi aparatów ultrasonograficznych oraz odczytywania obrazu USG. Jak na medyków XXI wieku przystało!
Pomóż nam ratować zdrowie i życie Polskich pacjentów. Każdy kolejny warsztat i kolejne szkolenie zwiększa szanse na postawienie trafnej diagnozy na czas.
Od momentu powstania projektu „Mocni na starcie” w 2017 roku zorganizowaliśmy już ponad 800 warsztatów i przeszkoliliśmy ponad 10 000 osób. Z wyposażonych przez prawie 50 pracowni ultrasonograficznych korzystają studenci na całym świecie.
Istnieje wiele form wsparcia organizacji ze strony biznesu. Liczymy na owocną współpracę i obustronne korzyści. Zobacz, co możemy zaoferować Twojej firmie:
Firma odpowiedzialna społecznie
Od momentu powstania projektu „Mocni na starcie” w 2017 roku zorganizowaliśmy już ponad 500 warsztatów i przeszkoliliśmy około 8500 osób. Z wyposażonych przez nas 41 pracowni ultrasonograficznych korzystają studenci z całej Polski.
Firma dająca #MOC
Razem z nami wspieraj pracowników służby zdrowia w ich rozwoju zawodowym. Umiejętność obsługi oraz odczytywania obrazów urządzeń ultrasonograficznych zwiększa trafność stawianej diagnozy medycznej. To opłaci się wszystkim pacjentom. Dzięki Twoim regularnym darowiznom zorganizujemy kolejne szkolenia ultrasonograficzne.
Pakiety wsparcia:
KorzyściSUPERMOCNY
pakiet 200 zł/mies.
HIPERMOCNY
pakiet 500 zł/mies.
ULTRAMOCNY
pakiet 1000 zł/mies.
Możliwość posługiwania się
mianem firmy dającej #MOC
Logo firmy na stronie
mocninastarcie.pl
Raport roczny z
wydatkowania darowizny
Dyplom Firmy dającej
#MOC
Informacje o współpracy z firmą
w naszych social mediach
Informacje o współpracy
w newsleterze
Informacje o współpracy
w materiałach szkoleniowych
Dodaj mocy konkretnym projektom fundacji
Wybierz konkretny cel, który Twoja firma wesprze finansowo. Połącz działania społecznej odpowiedzialności biznesu z naszą organizacją. Znajdziemy wspólne pole działania w każdej branży.

Działasz w sektorze motoryzacyjnym lub ubezpieczeniowym? Wesprzyj szkolenia dla ratowników medycznych kierowanych do wypadków drogowych! Dzięki znajomości protokołu eFAST za pomocą 4 ruchów głowicy ratownicy już na miejscu wypadku będą w stanie sprawdzić, czy u rannego wystąpił krwotok wewnętrzny.

Jesteś producentem obuwia? Razem zorganizujemy konferencję dotyczącą ultrasonografii w ortopedii. Nauczymy lekarzy, jak korzystać z ultrasonografów podczas badań pacjentów z urazami kończyn dolnych.

A może produkujesz żywność dla dzieci i niemowląt? Promuj swoje produkty podczas darmowych badań USG dla przyszłych mam.

Opisz nam swój biznes. Jesteśmy gotowi do działania. Wspólnie uda się nam zrealizować wszystkie pomysły.
Zorganizujmy wspólnie badania profilaktyczne dla pracowników Twojej firmy
Profilaktyka raka piersi w czasie pracy? Badania ultrasonograficzne serca na terenie fabryki? Proszę bardzo! Zapewnij nam przestrzeń do spotkań z pacjentami. We wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie pojawimy się z wysokiej klasy sprzętem ultrasonograficznym a współpracujący z nami lekarz zbada Twoich pracowników.
Zorganizuj event, którego będziemy beneficjentem
Zorganizuj zbiórkę na rzecz naszej organizacji w trakcie dowolnego wydarzenia wewnątrz Twojej firmy. Świetną okazją do zbiórki będą na przykład firmowe spotkania wigilijne. Wspólnie zadbamy o promocję wydarzenia i zachęcimy uczestników do wpłacenia darowizny. Zebrane pieniądze przeznaczymy na organizację szkoleń ultrasonograficznych dla medyków.
Dołącz do mocnych na starcie!