Wymiana floty w parku maszyn po 2 latach intensywnych podróży!

Wymiana floty w parku maszyn po 2 latach intensywnych podróży!

Wymiana floty w parku maszyn po 2 latach intensywnych podróży!

Nasza ukochane Chisony Qbit5 przechodzą na zasłużoną emeryturę – tym samym słuszny, elektroniczny wiek osiągną już w naszej ULTRAsalce w Lesznie.

Maj to ostatni miesiąc ich tułaczki po polskich drogach. W ciągu tych 24 miesięcy zwiedziły każde (!!!) województwo. Qbitki były wielokrotnie wnoszone po schodach (nawet na 3 piętro wieży strażackiej), przetrwały na pace mrozy i upały… Zdarzyło im się MOCno do siebie przytulać w trakcie pokonywania ostrych zakrętów i odrobinę poprzemieszczać na jednym rondzie w Szczecinie (listopad 2k21 przyp red.).

Nadal będą Wam dzielnie służyć, ale już tylko w siedzibie głównej fundacji. Razem odkryjecie #WszystkieKoloryUltrasonografii na wieczorkach USG, jak i nadchodzących letnich spotkaniach z głowicą oraz w trakcie szkoleń stacjonarnych.

Ok, ok…
Kto je zastąpi?

Dzięki nieocenionemu wsparciu sprzętowemu SONOlife na pokład rakiety ? wsiada 5 nowych modeli marki Chison Cbit4! Już w najbliższy weekend polecą z nami do Białegostoku, gdzie z ich poMOCą przeprowadzimy warsztaty dla studentów.

Z nadzieją, że w trakcie licznych podróży nie złapie ich choroba lokomocyjna…
SONOlife – jeszcze raz dziękujemy!?